Meist

Babylink.ee OÜ jaemüügi ettevõtte, mis alustas oma tegevust 20.08.2021

Oleme rõõmsad tutvustada sulle meie veebipoodi Pandakaru, kus pakume kvaliteetseid puuvillaseid kangaid kasutavaid lasteriideid! Meie valikus on riided lastele sünnist kuni 5-aastaseks saamiseni. 

Meie meeskond pöörab suurt tähelepanu kvaliteedile ning valib hoolikalt välja lasteriided, et tagada mugavus ja heaolu sinu lapsele. Mõistame, kui oluline on, et lasteriided oleksid pehmed, õrnad ja meeldivad katsuda. Seetõttu läbivad kõik meie tooted range kvaliteedikontrolli, et saaksime sulle pakkuda vaid parimat. Me eelistame neid tootjaid, kes tagavad suurepärase kvaliteedi ja vastavad kõrgeimatele nõuetele. Lasteriided tarnitakse juhtivatelt Ukraina tootjalt TM BabyArt, mis on töötanud Ukraina turul üle 21 aasta.

Meie veebipoest leiad mitmekesise valiku erinevaid mudeleid.  Oleme kindlad, et leiad meie seast sobiva riietuse oma lapsele. Pakume imikutele ja väikelastele bodisid, kombinesoone, T-särke, lühikesi pükse ja palju muud. Kogu meie valik on loodud arvestades laste vajadusi ning pakub praktilisi ja stiilseid lahendusi nende garderoobis.

Tellides lasteriideid meie veebipoest, saad suurepärase kvaliteedi ja mugavuse taskukohase hinnaga. Me püüame teha sinu ostukogemuse võimalikult lihtsaks ja meeldivaks. Pakume kiiret ja usaldusväärset tarneviisi. Tallinnas toimetatakse kaup kätte kahe-kolme tööpäeva jooksul ning mujal Eestis kahe kuni viie tööpäeva jooksul alates tellimuse esitamisest. Vähemalt 29-eurose tellimuse puhul on tarne pakiautomaati tasuta.

Meie meeskond on alati valmis vastama kõikidele sinu küsimustele ja abistama valiku tegemisel.

Külasta meie laste trikookangast lasteriiete veebipoodi juba täna ja tee oma lapsele meeldiv kingitus!

MEIE VISIOON:

Me tahame saada sotsiaalselt vastutustundlikuks ettevõtteks, kus on prestiižne töötada ja kellega on prestiižne töötada!
MEIE MISSIOON:
Meie missioon: Mugava lasteriiete veebipoe loomine, mis aitab vanematel säästa lisaks rahale ka aega. Meiega on lihtne, meiega kiiresti, meiega kvaliteetselt!
Shopping Cart
et
Scroll to Top